Sledovať film Mia madre online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Mia madre
  Trailer k filmu Mia madre   Sledovať 1388 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Nanni Moretti
Hrajú:
Margherita Buyová (Margherita), John Turturro (Barry Huggins), Giulia Lazzariniová (Ada), Nanni Moretti (Giovanni), Beatrice Mancini (Livia), Stefano Abbati (Federico)
Krajina:
Itálie, Francie, Německo
Rok výroby:
2015
Popis:
Zrežírovať svoj život...

Intímna rodinná dráma s prvkami komédie o prijatí smrti a pochybností, inšpirovaná režisérovými vlastnými zážitkami. Margherita je režisérka, ktorá se práve nachádza uprostred nakrúcania tak trochu neoriginálnej sociálnej drámy o vzbure v továrni. Popri starostiach s hercami, predovšetkým neznesiteľne sebastrednou hviezdou Barry Hugginsom, prežíva Margherita i ťažkú osobnú krízu - umiera jej matka a filmárka zvádza vnútorný súboj nielen s réžiou filmu, ale predovšetkým s réžiou vlastného života. Nakoniec pochybuje o všetkom, o všetkých a predovšetkým sama o sebe. Doháňajú ju následky vlastných sebeckých rozhodnutí?
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski