Sledovať film Mikulášovy patálie online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Mikulášovy patálie
  Trailer k filmu Mikulášovy patálie   Sledovať 1238 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Rodinný
Réžia:
Laurent Tirard
Hrajú:
Maxime Godart (Nicolas), Valérie Lemercierová (matka Nicolase), Kad Merad (otec Nicolase), Sandrine Kiberlainová (paní), Francois-Xavier Demaison, Michel Duchaussoy (ředitel)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2009
Popis:
Mikuláš, Vendelín, Celestýn, Kryšpín, Albín, Viktorín a ďalší hrdinovia senzačných príbehov detských knižiek o Mikulášovi sa v hranej verzii konečne dostávajú na filmové plátna. Za 50 rokov od vydania prvej knihy si Mikuláša a jeho nezbedných spolužiakov obľúbili generácie detí po celom svete. Mikuláš o filme:
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski