Film
Mission: Impossible - Národ grázlov

Film Mission: Impossible - Národ grázlov
  Trailer  k filmu Mission: Impossible - Národ grázlov
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Mission: Impossible - Národ grázlov

Tajná vládna služba IMF je rozpustená, Ethan Hunt prenasledovaný aoslovo sa hlási organizácia, ktorej cieľom je prostredníctvom riadených teroristických útokov zaviesť trochu iný svetový poriadok...

Originálny názov:

Mission: Impossible - Rogue Nation

Hrajú: Tom Cruise (Ethan Hunt), Jeremy Renner (William Brandt), Simon Pegg (Benji Dunn), Rebecca Fergusonová (Ilsa Faustová), Ving Rhames (Luther Stickell), Sean Harris (Solomon Lane)
Krajina: USA, Hong Kong, Čína
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 74 %
Vysielané na: JOJ

Recenzie filmu Mission: Impossible - Národ grázlov:

Nemožná mise opět není nemožná ale přímo dechberoucí akcí, která mě zvedla ze sedačky tak, že jsem byl blahem bez sebe! Už úvodní scéna na křídle letadla kde opět už búhví pokolikáté Tom Cruise dokazuje jaký že je to Frajer (zaslouženě s velkým F)! Mission: Impossible – Rogue Nation má výborně namíchané všechny idegrience, která správná akční podívaná má mít. A že je to místy přepísklé? Ale to přece od každé M:I čekáme - nebo snad ne?
100% FilmFan24
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina