Film Mission: Impossible - Ghost Protocol

Sledovať film
Mission: Impossible - Ghost Protocol
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Bez plánu. Bez podpory. Bez šance.
Vyberajú si misie, ktorých splnenie je prakticky nemožné. V štvrtom diele Mission: Impossible tím vedený Ethanom Huntom posunie hranice nemožného ešte o niečo ďalej. To ale nie je jediný dôvod, prečo by sa akčné predstavenie malo stať filmovým hitom konca tohto roka. Tým ďalším je meno režiséra, pretože známy tvorca pixarových animákov Brad Bird prostredníctvom Mission: Impossible oficiálne prebehol k hraným filmom. A zabudnúť nesmieme ani na Prahu, ktorá si tu zahrala ruskú metropolu Moskvu, vďaka čomu rada Čechov stretla malého veľkého Toma na vlastné oči. Špionážna agentúra IMF má obrovský problém. Práve keď jej eso, Ethan Hunt, vykonávalo tajnú operáciu v Moskve, spáchal ktosi úspešný bombový útok na Kremeľ. Ruskí predstavitelia sú nahnevaní do najvyššej miery a hovoria dokonca o vojnovom akte. A pretože sa všetky nitky zbiehajú práve pri IMF, americký prezident dá pre istotu oficiálne od agentúry ruky preč vyhlásením

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Thriller
Réžia: Brad Bird
Hrajú: Tom Cruise (Ethan Hunt), Paula Pattonová (Jane Carterová), Simon Pegg (Benji Dunn), Jeremy Renner (William Brandt), Michael Nyqvist (Kurt Hendricks), Vladimír Mashkov (Anatoly Sidorov)
Scénár: Josh Appelbaum, André Nemec, Bruce Geller
Krajina: USA, Spojené arabské emiráty
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 74 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko