Film
Miesto pri mori

Film Miesto pri mori
  Trailer k filmu Miesto pri mori Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Osamelý bostonský údržbár Lee Chandler po smrti svojho staršieho brata Joea s prekvapením zisťuje, že sa stal poručníkom svojho šestnásťročného synovca Patricka. Plný obáv sa tak vracia do mestečka Manchester-by-the-Sea, v ktorom vyrastal. Tam je nútený sa vyrovnať so svojou minulosťou, ktorá ho odlúčila ako od exmanželky Randi, tak od komunity, v ktorej vyrastal.

Originálny názov:

Manchester by the Sea

Žáner: Dráma
Réžia: Kenneth Lonergan
Hrajú: Kyle Chandler (Joe Chandler), Michelle Williamsová (Randi), Casey Affleck (Lee Chandler), Matthew Broderick (Constable), Gretchen Molová (Elise), Kara Hayward (Silvie)
Scénár: Kenneth Lonergan
Krajina: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 78 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська