Film
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou

Film Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou
  Trailer k filmu Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou je příběh z roku 1943. Krásná Kateřina, které hrozí smrt v koncentračním táboře, se náhodou dostane do skupiny bohatých Židů, a tak jí svitne naděje na záchranu. Nacisté však s "nižší rasou" hrají zákeřnou hru, v níž chtějí získat veškeré finance z jejích bankovních kont.

Žáner: Dráma
Hrajú: Jiří Adamíra (Bedrich Brenske), Jiří Bruder (Schillinger), Lenka Fišerová (Katerina Horovitzova), Vladimír Hlavatý (Hugo Varecky), Felix Le Breux (Walter Taubenstock), Antonín Molčík (Sepp Hojer)
Scénár: Arnošt Lustig
Krajina: Československo
Rok výroby: 1965
Hodnocenie: 79 %
Vysielané na: ČT art
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська