Sledovať film Muž na hraně online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 105 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Muž na hraně
  Trailer k filmu Muž na hraně   Sledovať 1338 filmov a 105 staníc bez záväzkov
Žáner:
Krimi, Thriller, Akční
Réžia:
Asger Leth
Hrajú:
Sam Worthington (Nick Cassidy), Mandy Gonzalez (manažer), William Sadler (sluha), Barbara Marineau (křičící žena), J. Smith-Cameronová (psychiatr), Anthony Mackie (Mike Ackerman)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Jen nevinného lze zahnat tak vysoko.

Keď sa bývalý newyorský policajt Nick Cassidy rozhodne vyliezť na rímsu okna na najvyššom poschodí luxusného hotela Roosevelt, v ohrození sa okrem neho ocitne aj niekoľko ďalších ľudí. Ide o vplyvné osobnosti, ktoré doteraz skrývali svoje tajomstvá pred verejnosťou a neradi by sa stali súčasťou mediálnej búrky, ktorú Cassidyho čin vyvolá. Do akcie je povolaná psychologička Lýdia Spencer, aby zúfalého muža presvedčila zmeniť rozhodnutie. Čím viac sa o to snaží, tým viac jej začína dochádzať, že Cassidy má možno v pláne úplne niečo iné ako samovraždu. Záhadný projekt, na ktorom pracujem jeho brat, tajné rokovania jedného z najvplyvnejších obchodníkov New Yorku - postupne všetky diely puzzle začínajú do seba zapadať a príbeh skompromitovaného policajta zrazu naberá úplne iný spád. V stávke je omnoho viac, ako život muža, stojaceho na hrane...
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko