Film
Valentín

Film Valentín
  Trailer  k filmu Valentín
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Valentín

Niektorí ho milujú. Niektorí ho nenávidia. Ale nikto ho nemôže ignorovať... Režisér slávnej a nezabudnuteľnej Pretty Woman prináša ďalšiu romantickú snímku, ktorá si získa srdcia filmových fanúšikov - a nielen tých zamilovaných! Je úplne všade. Nemôžete mu uniknúť. 14. február. Sviatok zaľúbených. Valentín. Žije ním aj Los Angeles. A práve v tomto meste bývajú hrdinovia nášho filmu - obyčajní ľudia, ktorí hľadajú lásku alebo riešia milostné problémy. Ich príbehy sa pretnú práve v magický deň, ktorý zvyčajne býva v kalendári označený srdiečkom.

Originálny názov:

Valentine's Day

Žáner: Komédia, Romantický
Réžia: Garry Marshall
Hrajú: Jessica Albaová (Morley Clarksonová), Kathy Batesová (Susan), Jessica Bielová (Kara Monahanová), Bradley Cooper (Holden), Eric Dane (Sean Jackson), Patrick Dempsey (doktor Harrison Copeland)
Krajina: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 57 %
Vysielané na: Doma

Recenzie filmu Valentín:

No akoze teda filmov, kde sa poprelinaju ludske osudy, som videl uz dostatok, ale tento bol cisty a ciry priemer. Ale za to, ze tam hrala Jennifer Aniston, ktoru ako herecku mam rad, dam 50 %
60% Martin7414
No, na to, jak se tohle dílo točilo, kolik kolem toho bylo povyku a kolik známých tváří se sehnalo, tak teda nic moc. Příběhy dosti plytké a nudné, chvílemi fakt trapas. Prostě katastrofa. Myslím, že kdyby se čas ořezal na 10 minut, vyšlo by to stejně a možná ještě lépe, a vše podstatné by též zůstalo.
50% Trexes
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina