Sledovať film Návrat do budúcnosti 3 online

Prehrajte si film Návrat do budúcnosti 3 online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1336 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Návrat do budúcnosti 3
  Trailer k filmu Návrat do budúcnosti 3   Sledovať Návrat do budúcnosti 3 online
Žáner:
Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Science Fiction, Western
Réžia:
Robert Zemeckis
Hrajú:
Michael J. Fox (Marty McFly / Seamus McFly), Christopher Lloyd (doktor Emmett Brown), Mary Steenburgenová (Clara Clayton), Thomas F. Wilson (Buford 'Mad Dog' Tannen / Biff Tannen), Lea Thompsonová (Maggie McFly / Lorraine McFly), Elisabeth Shueová (Jennifer Parkerová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Tentoraz Marty musí podniknúť záchrannú misiu do roku 1885, aby zachránil dr. Browna. Vážnejší je však problém, ako sa dostať späť do budúcnosti.

Pri predchádzajúcej záchrannej akcii sa nešťastnou náhodou ocitol Doc Brown v 19. storočí. Marty McFly sa to dozvie z listu, ktorý mu priateľ z onej doby pošle. Zároveň popíše, ako má opraviť stroj času, aby sa z roku 1955 dostal domov, do roku 1985. Stroj v podobe moderného auta ukryl Doc v opustenej banskej chodbe. Dostať sa o 70 rokov späť je pre Martyho hračkou. Doletieť 100 rokov opačným smerom a ešte vo dvojici by tiež nemal byť nejaký veľký problém, keby... Keby Marty na úteku pred Indiánmi neprerazil nádrž s drahocenným palivom... Keby sa na scéne neobjavil prapredok Biffa, tupý a hlúpy Buford Mad Dog Tannen...
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski