Sledovať film
Nebe a dudy
online

Film Nebe a dudy
  Trailer k filmu Nebe a dudy Trailer
Prehrajte si film Nebe a dudy online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1396 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Továrník Bartoš byl přísný, nepřístupný protiva, postrach všech svých zaměstnanců. To ovšem platilo pouze do dne, kdy na procházce spadl se srázu. Zranil se, nedokázal sám vyhledat pomoc - a tehdy ho našel skalák Fábera a vzal ho k sobě do chalupy, kde žil s dcerou a dvěma osiřelými synovci. Byl to chudý člověk, jeho domácnost však přímo dýchala láskou a porozuměním. Několik dnů strávených mezi těmi milými lidmi Bartoše hodně poznamenalo, po návratu do svého světa byl jako vyměněný. Choval se laskavě, dělníkům zvýšil platy, pilně navštěvoval rodinu svého nového přítele a radoval se z věcí, jichž si dřív ani nevšiml. Jednoho dne se ovšem dozvěděl, že si jeho synovec chce vzít Fáberovu dceru, a zapomenutá pýcha znovu nabyla vrchu...

Žáner: Komédia, Romantický
Hrajú: Jindřich Plachta (Antonín Fábera), Jaroslav Marvan (Rudolf Bartoš průmyslník), Karel Dostál (doktor), Břetislav Grossmann (Jahoda), Bolek Prchal (konstábl), Ladislav H. Struna (Jarda)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1941
Hodnocenie: 81 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko