Sledovať film Nejlepší ženská mého života online

Prehrajte si film Nejlepší ženská mého života online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Nejlepší ženská mého života
  Trailer k filmu Nejlepší ženská mého života   Sledovať Nejlepší ženská mého života online
Žáner:
Komedie, Krimi
Réžia:
Martin Frič
Hrajú:
Jiří Sovák (Láďa), Milena Dvorská (Kaplanová), Jarmila Smejkalová (Jiřina), Iva Janžurová (servírka Blanka), Ivanka Devátá (Marta), Čestmír Řanda (Kadeřábek)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1968
Popis:
Jak je snadné vymyslet dokonalý podvod století. Nenápadný úředník má slabost pro ženy, ale důvěřuje jen té jediné.

Bezvýznamný pražský úradník Láďa vymyslí jednoduchú fintu, ako prísť k veľkým peniazom. Stačí sa vypraviť do malého mesta a na tamojšej pošte sa predstaviť ako expert, ktorý má preverovať bankovky a hľadať medzi nimi falzifikáty, ktoré sa údajne už dostali do obehu. V mestečku, ktoré si pre svoj najbližší podvod vytipoval, však narazí na sympatickú vedúcu pošty Kaplanovú. Pôvabná a schopná žena trpí rôznymi komplexmi a ničí ju konfliktný vzťah s manželom. Práve ona však svojou láskavosťou prispeje k tomu, že sa v cynickom podvodníkovi Láďovi prebudí svedomie...
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski