Sledovať film Nesnesitelná lehkost bytí online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Nesnesitelná lehkost bytí
  Trailer k filmu Nesnesitelná lehkost bytí   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Philip Kaufman
Hrajú:
Daniel Day-Lewis (Tomas), Juliette Binocheová (Tereza), Lena Olinová (Sabina), Derek de Lint (Franz), Erland Josephson (Ambasador), Pavel Landovský (Pavel)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Příběh mladé ženy milující muže...

Nesnesitelná lehkost bytí" je milostný příběh, začínající během Pražského jara - "omračující liberalizace komunismu", která byla rozdrceno ruskou invazí v srpnu 1968. Tomáš, slibný mladý neurochirurg, je svobodný mládenec a chronický sukničkář, který v milostných záležitostech vyznává takovou filozofii, že z jeho života musí být vyloučena veškerá láska. Se svými dlouhodobými milenkami se setkává pouze občas a nikdy nestráví celou noc se ženou. Proti všem svým milostným zásadám se Tomáš ožení s Terezou, ale pokračuje v předchozím milostném vztahu se Sabinou, neovlivněn závazkem lásky...
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski