Sledovať film Nezabudni na mňa online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Nezabudni na mňa
  Trailer k filmu Nezabudni na mňa   Sledovať 1307 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Allen Coulter
Hrajú:
Robert Pattinson (Tyler Hawkins), Caitlyn Rund (Alyssa Craigová), Moisés Acevedo (násilník), Emilie de Ravinová (Ally Craigová), Noel Rodriguez (násilník), Kevin P. McCarthy (policejní šéf)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
V romantickej dráme Nezabudni na mňa hrá Robert Pattinson mladého rebela z New Yorku Tylera, ktorého vzťah s otcom je od rodinnej tragédie na bode mrazu. Tyler si nevie predstaviť, že by niekto mohol pochopiť, čím všetkým musle prejsť - až do chvíle, keď neuveriteľnou hrou osudu stretne Ally. Láska bola tou poslednou vecou, na ktorú by chcel myslieť, ale keďže jej prítomnosť pôsobí na jeho dušu ako balzam, bezhlavo sa do nej zamiluje. Ich láska mu pomáha opäť nájsť šťastie a zmysel života. Ale šťastné chvíle netrvajú dlho - na povrch vyplávajú skryté tajomstvá a zdá sa, že šťastena hrá s Tylerom a Ally nefér hru. Nezabudni na mňa je nezabudnuteľný príbeh o moci lásky, sile rodiny a o tom, ako je dôležité naplno prežívať každý deň nášho života.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko