Film
Noční doktor

Film Noční doktor
  Trailer k filmu Noční doktor Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Mikaël je noční lékař. Ošetřuje pacienty v nebezpečných čtvrtích. V jeho životě panuje chaos. Je rozpolcený mezi manželkou a milenkou a navíc obchoduje s drogami. Nemá na výběr: dnes večer musí znovu získat kontrolu nad svým životem.

Originálny názov:

The Night Doctor

Žáner: Dráma, Krimi, Thriller
Réžia: Elie Wajeman
Hrajú: Vincent Macaigne (Mickaël Kourtchine), Pio Marmai (Dimitri), Sara Giraudeau (Sofía), Sarah Lepicard (Sacha Kourtchine), Florence Janas (služka Anna), Lou Lampros (Nadége Rocher)
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2020
Hodnocenie: 80 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська