Sledovať film O statečném kováři online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film O statečném kováři
  Trailer k filmu O statečném kováři   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Réžia:
Petr Švéda
Hrajú:
Pavel Kříž (Mikes), Jiří Knot (mnich Ondřej), Ján Króner Jr. (sedlákův syn Matěj), Vlado Müller (kovářka), Viliam Polónyi (harmonikář Jakub), Petr Čepek (Black King)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Odvážny kováčsky tovariš Mikeš sa vydá do sveta na skusy. Cestou musí oslobodiť tri zakliate princezné...

Hlavným hrdinom rozprávky je silný a odvážny mladý kováč s dobrým srdcom. Volá sa Mikeš a presne tak, ako jeho otec i on zatúži vydať sa do sveta na skusy. Cestou sa spriatelí s dvoma mladými silákmi, mlynárskym pomocníkom Matejom a drevorubačom Ondrom. Keď sa dopočujú o troch krásnych princeznách, ktoré záhadne zmizli, Mikeš presvedčí svojich lenivých spoločníkov, aby sa vydali stratené kráľovské dcéry hľadať. Po dlhej ceste plnej prekážok zistia, že princezné uniesol zlý Čierny kráľ. Mikeš oklame ohyzdnú starenu a výmenou za jej odtrhnutý fúz získa jej služby. Mládencom sa podarí oslobodiť dve z troch krásavíc. Boj o záchranu tretej, najkrajšej princeznej však bude omnoho náročnejší...
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski