Sledovať film Ostreľovač online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Ostreľovač
  Trailer k filmu Ostreľovač   Sledovať 1327 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Antoine Fuqua
Hrajú:
Mark Wahlberg (Bob Lee Swagger), Michael Pena (Nick Memphis), Danny Glover (plukovník Isaac Johnson), Kate Maraová (Sarah Fennová), Elias Koteas (Jack Payne), Rhona Mitraová (Alourdes Galindoová)
Krajina:
USA, Kanada
Rok výroby:
2007
Popis:
Včerajšok bol o cti. Dnešok je o spravodlivosti.

Režisér akčnej drámy Training Day Antoine Fuqua natočil ďalší film z žánrovej kategórie, v ktorej sa cíti najlepšie. Hrdinom Ostreľovača je elitný sniper, ktorý sa ocitne v nezávideniahodnej situácii, keď je obvinený z pokusu o atentát na amerického prezidenta. V nerovnom súboji jedinca proti systému sa Mark Wahlberg vydáva v stopách osamelých bojovníkov, ktorí museli zužitkovať všetky svoje schopnosti k tomu, aby v tejto vopred prehranej hre prežili a zvíťazili.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski