Sledovať film Pán Popper a jeho tučniaci online

Prehrajte si film Pán Popper a jeho tučniaci online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1349 filmov a 108 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Pán Popper a jeho tučniaci
  Trailer k filmu Pán Popper a jeho tučniaci   Sledovať Pán Popper a jeho tučniaci online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Mark Waters
Hrajú:
Jim Carrey (pan Popper), Carla Guginová (Amanda), Angela Lansburyová (paní Van Gundyová), Ophelia Lovibondová (Pippi), Madeline Carroll (Janie), Clark Gregg (Nat Jones)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Jim Carrey, jeden z najúspešnejších komikov súčasnosti , sa vo filme Pán Popper a jeho tučniaci vracia k žánru rodinnej komédie, ktorá mu v minulosti najmä ako zvieraciemu detektívovi priniesol neobyčajnú popularitu u divákov všetkých vekových kategórií. V réžii Marka Watersa sa tento raz predstaví ako hlavná postava filmu, ktorý vznikol na motívy klasickej detskej knihy z roku 1938 Mr Poppers Penguins od Richarda a Florence Atwaterových. Hrejivá rodinná komédia Pán Popper a jeho tučniaci rozpráva príbeh pána Poppera, ktorý je úspešným newyorským podnikateľom. Ale ako sa mu darí v podnikaní, tak sa mu nedarí v osobnom živote, kde má problémy urovnať vzťahy so svojou rodinou a uteká od všetkých zásadných rozhodnutí, ktoré by mal urobiť. Jedného dňa sa však stane niečo, čo jeho život obráti úplne naruby. Priamo do obývačky mu pošta doručí neočakávanú a veľmi podivnú zásielku. Šesť veľkých škatúľ, z ktorých vylezie šesť živých tučniakov, ktorých pán Popper, ako sa následne dozvie, zdedil. Povedali by ste, že tučniaci sú milé a neškodné stvorenia, ale čo s nimi v New Yorku? Hlučoun, Kapitán, Hryzoun, Pitoma, Miláček a Smraďoch v tom ale veľký problém nevidia. New York sa im páči, byt pána Poppera si prispôsobia po svojom, takže pripomína skôr zimné kráľovstvo a zo svojho nového majiteľa si spravia náhradného otecka. Pán Popper z toho ale nie je príliš nadšený a radšej by chcel naspäť svoj starý život - bez tučniakov. A keď sa ho jedného dňa, potom, čo odíde do práce, vydá celá šestka hľadať do ulíc veľkomesta, musí riešiť množstvo ďalších problémov. Naviac si tučniakov behom tohto výletu všimne niekto, kto by ich rád videl ako atrakciu v miestnej zoo. To by sa možno pánovi Popperovi vlastne aj hodilo, keby mu ale medzitým natoľko neprirástli k srdcu.
Hodnocenie:
61 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko