Film
Parta od Sugar Greek

Film Parta od Sugar Greek
  Trailer k filmu Parta od Sugar Greek Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Existuje Velká Kanoe Ryba? Nebo je to jen legenda velká jako kanoe? Parta sbalí své náčiní na rybolov a spacáky a vydává se na cestu kánoí, aby zjistili pravdu. Na motivy knížek Paula Hutchense vyprávějí filmy dobrodružství Billa Collinse a ostatních obyvatelů Sugar Creek.

Originálny názov:

Sugar Creek Gang: Great Canoe Fish

Žáner: Rodinný
Réžia: Joy Chapman
Hrajú: Jacob Velcoff (Big Jim), Lexi Johnson (Circus), Tim McIntosh (Barry Bowman), Josh Garmon (Bob Till), Luke Garmon (Tom Till), Drew Dyer (Shorty Long)
Scénár: Joy Chapman
Krajina: USA
Rok výroby: 2004
Vysielané na: Filmbox Family
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська