Sledovať film Pásla kone na betóne online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Pásla kone na betóne
  Trailer k filmu Pásla kone na betóne   Sledovať 1224 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický, tragedie
Réžia:
Štefan Uher
Hrajú:
Emília Zimková (Johana Ovsená), Veronika Jeníková (Pavla 'Pavlínka' Ovsená), Valéria Jergová (Teca), Marie Logojdová (Jozefka), Tamara Simková (Margita), Nora Kuželová (Katarína)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Být na východoslovenské vesnici svobodnou matkou a mít dospívající dceru, to chce pevné nervy.

Tragikomický príbeh, ktorý zachytáva mentalitu, spôsob života a osobitosti prostredia východoslovenského regiónu. Osudy Johany Ovšeny a jej dcéry Pavlíny sa vzájomne prelínajú, striedajú sa radosti i sklamania a Johana prežíva svoj osudný omyl opakovane v životnom príbehu svojej dcéry. Johana sa totiž kedysi zaľúbila a otehotnela. Čakal ju však neľahký údel slobodnej matky. Ľudia z dediny jej to jasne dávali najavo, ale Johana sa vďaka svojmu temperamentu v živote nestratila. Netušila však, že osud jej pripravil nečakané prekvapenie - aj dcéra Paulína sa prespí s vojakom. Johana sa však nevzdáva a za pomoci verného Bertyho a Jozefky sa všemožne snaží získať pre tehotnú dcéru
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski