Sledovať film Policajná akadémia - Moskovská misia online

Prehrajte si film Policajná akadémia - Moskovská misia online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1315 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Policajná akadémia - Moskovská misia
  Trailer k filmu Policajná akadémia - Moskovská misia   Sledovať Policajná akadémia - Moskovská misia online
Žáner:
Komedie, Krimi
Réžia:
Alan Metter
Hrajú:
George Gaynes (Eric Lassard), Michael Winslow (Seržant Larvell Jones), David Graf (Seržant Eugene Tackleberry), Leslie Easterbrooková (Kapitán Debbie Callahanová), G.W. Bailey (Kapitán Thaddeus Harris), Christopher Lee (Alexandrei Nikolaivich Rakov)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Tentokrát sa zástupcovia policajných radov pustia do riešenia problémov na opačnom konci sveta. Boris Jeľcin má totiž problémy so šéfom ruskej mafie Konstantinom Konalim. Ten v priebehu krátkeho času zarobil miliardu dolárov predajom novej výpočtovej hry a teraz sa rozhodol ovládnuť celý svet, počínajúc Ruskom. Jeľcinova žiadosť o pomoc je v USA vypočutá a úlohou je poverený veliteľ Lassard, so svojimi neschopnými, ale stopercentne úspešnými policajtmi. Onedlho odlieta do Moskvy tím zložený z Lassarda, kapitána Harrisa, policajtov Jonesa, Tackleberryho, Callahanovej a kadeta Kyla Connorsa, ktorý je síce zmätkár, ale podarilo sa mu preniknúť do počítača a pripísať svoje meno do zoznamu najlepších. Chaos začne hneď na letisku v Moskve, kde je prítomný veliteľ Rakov a nesympatický poručík Talinskij. Lassard omylom nastúpi do pohrebného voza, odíde na pohreb nejakého komunistu a nakoniec je prijatý do rodiny pozostalých. Medzitým senilný Rakov, stále viac prepadajúci Konaliho hre, s ťažkosťami vysvetlí Američanom, čo je ich úlohou. Connors sa zamiluje do krásnej tlmočníčky Katji a Konali nariadi svojim zabijakom, aby amerických policajtov odstránili...
Hodnocenie:
38 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko