Film Policajt alebo darebák

Sledovať film
Policajt alebo darebák
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Komisár oddelenia vnútorného vyšetrovania Borowitz, špecialista na čistky v rámci polície, prichádza inkognito do Nice, aby vyšetril podozrenia, že nedávno zavraždený komisár Bertrand bol v úzkom spojení s miestnou mafiou. A zdá sa, že nebol ani zďaleka sám...Je potrebné usvedčiť vinníkov jeho smrti a očistiť políciu. Borowitz má svoje vlastné nekonvenčné metódy vyšetrovania a tak sa rozhodne rozpútať vojnu gangov...

Žáner: Akčný, Dráma, Komédia, Krimi
Réžia: Georges Lautner
Hrajú: Jean-Paul Belmondo (Antonio Cerutti / Stanislas Borovitz), Georges Géret (Theodore Musard), Jean-François Balmer (Inspecteur Massard), Claude Brosset (Achille Volfoni), Julie Jézéquelová (Charlotte), Michel Beaune (Marcel Langlois)
Scénár: Jean Herman, Michel Audiard
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 1979
Hodnocenie: 71 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko