Sledovať film
Poslední král
online

Film Poslední král
  Trailer k filmu Poslední král Trailer
Prehrajte si film Poslední král HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 163 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Hra o nórsky trón.
Výpravná historická dráma o dvojici mužov, ktorí majú v rukách budúcnosť nórskeho kráľovstva - malého dediča trónu, ktorého musí uchrániť pred neľútostnými vrahmi. Píše sa rok 1206 a Nórsko je rozvrátené občianskou vojnou. Vo víre intríg umiera kráľ a tesne pred svojou smrťou odhaľuje, že má nemanželského syna - Håkona Håkonsona, dediča trónu. Začína zúrivý súboj o život malého dieťaťa. Lojálni služobníci trónu Skjervald a Torstein sa snažia svojho budúceho kráľa udržať nažive zo všetkých síl. Stojí proti nim neúprosná príroda a dánski nájazdníci, ktorí nemajú zľutovania. Obstojí dvojica hrdinov v nerovnom súboji a dostane následníka trónu do bezpečia?

Originálny názov:

The Last King

Réžia: Nils Gaup
Hrajú: Anders Dahlberg (Aslak), Åsmund Brede Eike (Ståle), Elg Elgesem (Frikk), Pal Sverre Valheim Hagen (Gisle), Thorbjorn Harr (Inge), Benjamin Helstad (král)
Scénár: Ravn Lanesskog
Krajina: Nórsko
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 60 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe + 2.10.2023 23:55
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська