Sledovať film
Postřižiny
online

Film Postřižiny
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Dlhé vlasy pani správcovej, historky hlučného Pepina a ďalšie nezabudnuteľné drobnosti nestarnúcej českej lyrickej komédie.
Správca pivovaru Francin sa niekedy cíti ako štvanec. Chcel by sa čo najväčšmi zavďačiť správne rade podniku, aby si udržal miesto, a súčasne túži po pokojnom rodinnom šťastí so svojou krásnou ženou Maryškou. A práve Maryška je pre neho kameňom úrazu. Vášnivá milovníčka života príliš nedbá na spoločenské konvencie, z druhej strany ju však všetci členovia správnej rady zbožňujú. Francin teda nevie, ako zakročiť. A do toho sa k nim ešte nasťahuje jeho ukričaný brat Pepin, ktorého nápady na Maryšku pôsobia ako magnet! Tí dvaja spolu vyvádzajú veci, že by sa pán správca radšej ani nevidel...

Žáner: Komédia
Réžia: Jiří Menzel
Hrajú: Magda Vašáryová (Maryška), Jiří Schmitzer (Francin), Jaromír Hanzlík (Pepin), Rudolf II. Hrušínský (Dr. Gruntorád), Petr Čepek (Pán de Giogi), Oldřich Vlach (Růžička)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1980
Hodnocenie: 81 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko