Sledovať film Příklady táhnou online

Prehrajte si film Příklady táhnou online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1369 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Příklady táhnou
  Trailer k filmu Příklady táhnou   Sledovať Příklady táhnou online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Miroslav Cikán
Hrajú:
Růžena Nasková (Růžena Bártlová - babička), Natasa Gollová (Jiřina - vnučka od Bártlové), Stella Májová (Jarmila - vnučka od Bártlové), Jiří Steimar (Kosina - M.D.), Antonín Novotný (Karel - student lékařství), Richard A. Strejka (Vašek - student architektury)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1939
Popis:
Úsměvná česká komedie o nerudné staré dámě, kterou energická vnučka donutí změnit názory, trampovat, říkat Ahoj! a střílet z luku.

"Nebyly to žádné herecké problémy, spíše jsem hrála proto, abych lidu v těžké době poskytla trochu veselí," řekla o svých komediálních rolích v době okupace herečka Růžena Nasková. Jednou z nich byla i postava Růženy Brychtové v půvabné komedii o babičce, která vychovává svou vnučku Jarmilu podle pravidel starých časů. Teprve její druhá vnučka, vysokoškolačka Jiřina, důstojnou starou dámu přiměje nejen ke změně názorů na mládež, ale také ji naučí trampovat, říkat "Ahoj!" a střílet z luku. Nakonec však okolnosti přinutí babičku, aby zanechala lehce výstředního života a vrátila se do starých kolejí.
Hodnocenie:
78 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski