Film
Rambo IV

Film Rambo IV
  Trailer  k filmu Rambo IV
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Rambo IV

Vojenský veterán z Vietnamu, John Rambo, sa konečne usadil a kdesi v Thajsku vedie samotársky život. Jeho pokoj však naruší misionárska skupina, vedená Sarah a Michaelom Burnettom, ktorá sa i napriek jeho varovaniu vydá do Barmy, do končín, kde ich nič dobrého nečaká. Na Barme bojuje štátna armáda proti guerillovým skupinám etnických menšín, predovšetkým Karenov, ktorí sa usilujú o autonómiu. V snahe zbaviť povstalcov jedla, financií, informácií a regrútov barmská armáda pod vedením represívnej junty vypálila či inak zničila viac ako tritisíc dedín. K vojnovým hrozbám sa pridáva malária, podvýživa a ďalšie choroby. Ich boj je momentálne jeden z najdlhšie trvajúcich vojenských konfliktov na celom svete. Práve Karenom ide na pomoc misionárska skupina, pričom barmská armáda do oblasti žiadnych humanitárnych pracovníkov nevpúšťa. Johnovi nezostáva nič iné, než sa pokúsiť vyslobodiť ich z vojnového pekla...

Originálny názov:

Rambo

Žáner: Akčný, Dráma, Thriller
Hrajú: Sylvester Stallone (John Rambo), Julie Benzová (Sarah), Matthew Marsden (školák), Graham McTavish (Lewis), Reynaldo Gallegos (Diaz), Jake La Botz (Reese)
Krajina: Nemecko, USA
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 70 %
Vysielané na: JOJ Plus

Recenzie filmu Rambo IV:

Sylvester Stallone asi poznal na stará kolena že dva filmy jsou jeho slavný hit a to Rocky a Rambo a tak se jim vrátil aby donatočil další díl.ze všech čtyř dílů se mi libila jednička dvojka a snad i čtyřka.Rambo ukazal že ješte nepatří do starého železa a bojovat ješte umí.
70% Predeko
Stará dobrá klasika po několika letech opět ožívá. Stallone zvládl zjevně vše odehrát, režírovat a na scénáři spolupracoval. Film jsem viděl již několikrát, ale nevadí jej skouknout zase s odstupem času.
80% Black-Jack31
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina