Film Rocky Balboa

Sledovať film
Rocky Balboa
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Jednoduchý a pritom neuveriteľne silný je príbeh muzikálu Dreamgirls oscarového scenáristu a režiséra Billa Condona. Zachytáva tŕnistú cestu za slávou v podaní dievčenského tria Dreamettes, ich vzostupy a pády, obete, ktoré museli svojmu snu priniesť a hlavne je plný skvelej hudby.
Najslávnejší filmový boxer sa vracia do ringu. Neprestal sa totiž riadiť heslom: Nič sa nekončí, kým sa to skutočne neskončí. Pred tridsiatimi rokmi bol mužom bez budúcnosti, ktorý sa živil prácou pre druhoradého úžerníka. Keď sa mu pritrafila možnosť postaviť sa do boxerského ringu s úradujúcim majstrom ťažkej váhy Apollom Creedom, jeho šanca na víťazstvo bola jedna ku miliónu. Jediné, čo chcel, bolo bojovať až do konca. Jeho odvaha a nepoddajnosť v živote i v ringu inšpirovala milióny ľudí.

Žáner: Akčný, Dráma
Réžia: Sylvester Stallone
Hrajú: Sylvester Stallone (Rocky Balboa), Burt Young (Paulie), Antonio Tarver (Mason 'The Line' Dixon), Geraldine Hughesová (Marie), Milo Ventimiglia (Robert Balboa Jr.), Tony Burton (vévoda)
Scénár: Sylvester Stallone
Krajina: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 71 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko