Sledovať film Saulův syn online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 113 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Saulův syn
  Trailer k filmu Saulův syn   Sledovať 1438 filmov a 113 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Dráma, Vojnový
Réžia:
Laszlo Nemes
Hrajú:
Géza Röhrig (Saul Ausländer), 'Kecske' Molnár Levente (Abraham Warszawski), Urs Rechn (Oberkapo Biederman), Todd Charmont (vousatý vězeň), Jerzy Walczak (Rabbi Frankel), Gergö Farkas (Saul's syn)
Scénár:
Laszlo Nemes, Clara Royer
Krajina:
Maďarsko
Rok výroby:
2015
Popis:
Nočná mora dejín ožíva.

Osvienčim, 1944. Maďarský žid Saul Ausländer je členom Sonderkommanda, ktoré je v mašinérii vyhladzovacieho tábora pridelené k práci pri plynových komorách a hromadách, na ktorých sa pália ľudské ostatky. Keď apatický Saul uprostred kopy mŕtvol objaví telo svojho syna, prebudí sa v ňom naliehavá potreba obstarať mu riadny židovský pohreb. Bez ohľadu na nebezpečenstvo, všeobecné utrpenie a plánovanú vzburu sa Saul vydáva na delirickú cestu koncentračným táborom s jediným cieľom - nájsť rabína.
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 113 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko