Sledovať film Šéfovia na zabitie 2 online

Prehrajte si film Šéfovia na zabitie 2 online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1300 filmov a 112 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!
Film Šéfovia na zabitie 2
  Trailer k filmu Šéfovia na zabitie 2   Sledovať Šéfovia na zabitie 2 online
Žáner:
Komédia
Réžia:
Sean Anders
Hrajú:
Jason Bateman (Nick Hendricks), Jason Sudeikis (Kurt Buckman), Charlie Day (Dale Arbus), Jennifer Anistonová (doktorka Julia Harrisová, D.D.S.), Kevin Spacey (Dave Harken), Jamie Foxx (Dean MF Jones)
Scénár:
John Morris, John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Sean Anders, Michael Markowitz
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Nick, Dale a Kurt majú už plné zuby toho, ako sa musia podlizovať vlastným šéfom, preto sa jedného dňa rozhodnú stať sa svojimi vlastnými pánmi a začnú podnikať na vlastnú päsť. Prefíkaný investor však čoskoro od ich dohody upustí a oni sa ocitnú v koncoch ako porazení, zúfalí a bez peňazí. Traja amatérski podnikatelia sa ani teraz nevzdávajú a vymyslia originálny plán: unesú investorovho dospelého syna a požiadajú o výkupné, ktoré by im malo znovu zabezpečiť kontrolu nad ich spoločnosťou.
Hodnocenie:
63 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 112 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko