Film
Škola ro(c)ku

Film Škola ro(c)ku
  Trailer  k filmu Škola ro(c)ku
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Škola ro(c)ku

Gitarista Dewey Finn. Srdcom rocker, bezmedzne uctieva myšlienky rockovej hudby a života okolo nej. So svojou záľubou skákať do publika a k 20-minútovým gitarovým sólam je rozhodnutý doviesť svoju kapelu k víťazstvu v Súboji kapiel. Namiesto toho ho však spoluhráči zo skupiny vyhodia.

Originálny názov:

The School of Rock

Žáner: Hudobné, Komédia
Hrajú: Jack Black (Dewey Finn), Adam Pascal (Theo), Lucas Papaelias (Neil), Chris Stack (Doug), Sarah Silvermanová (Patty Di Marcoová), Mike White (Ned Schneebly)
Scénár: Mike White
Krajina: USA, Nemecko
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 72 %
Vysielané na: JOJ

Recenzie filmu Škola ro(c)ku:

zábavná komedie na jeden zátah prostě "for fun" 60%
80% dannypajinky
Škola ro(c)ku je podle mně jeden z nejlepších filmů jacka Blacka, protože tady naplnorozjíždí svůj herecký potenciál. Navíc, jak je ostatně známo, má Black velmi blízko k muzice, což tady dává jasně najevo.
80% anubiskt
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina