Sledovať film Škola základ života online

Prehrajte si film Škola základ života online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1354 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Škola základ života
  Trailer k filmu Škola základ života   Sledovať Škola základ života online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Martin Frič
Hrajú:
Theodor Pištěk (Gymnasium schoolmaster), Marta Májová (Schoolmaster's wife), František Kreuzmann (Class master Lejsal), Milada Smolíková (Lejsalová), František Smolík (Prof. Gábrlík), Ladislav Boháč (pan Bartos - professor of french language)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
Rozverné školní noviny jsou příčinou pozdvižení v jedné z nejkouzelnějších studentských komedií v historii českého filmu.

Ústredný dej komédie sa sústredí na študentský časopis Rev septimy, ktorý napísal jeden zo študentov gymnázia v Přívlakách. Jeho obsah vzbudí medzi učiteľmi značné pohoršenie, nakoľko humorným spôsobom pojednáva o jednotlivých členoch profesorského zboru. Kým mladý profesor Bartoš a starý múdry pedagóg Gábrlík sa dokáže povzniesť nad celou vecou s humorom, zvyšok učiteľského zboru zaháji zúrivé pátranie po vinníkovi, ktorého priznanie je podmienkou pre zrušenie zákazu zúčastniť sa na stredoškolskom športovom turnaji. Vo filme sa odvíja niekoľko veselých epizód zo života študentov i profesorského zboru, ktoré tvoria typické svojrázne postavičky.
Hodnocenie:
83 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski