Sledovať film Sluha dvou pánů online

Prehrajte si film Sluha dvou pánů online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1336 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Sluha dvou pánů
  Trailer k filmu Sluha dvou pánů   Sledovať Sluha dvou pánů online
Žáner:
Historický, Komedie
Réžia:
Ivan Rajmont
Hrajú:
Miroslav Donutil (Truffaldino), Jana Janěková (Clarice), Jan Novotný (Brighella), Petr Pelzer (doktor Lombardi), Karel Pospíšil (Pantalone de Bisognosi), Alexej Pyško (Florindo Aretusi)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2000
Popis:
Do jednoho Italského městečka přijíždí sluha Truffaldino se svým pánem (paní). Ovšem při zařizování záležitostí pro svého pána se ztratí a "ujme" se ho jiný pán... Jak už tomu tak bývá, objeví se za nedlouho ten původní. Tuto komplikaci Truffaldino řeší cestou nejmenšího odporu, pracuje pro oba, bere dva platy, dostane dvakrát najíst. Nicméně za chvíli pozná úskalí své volby a právě to způsobí nepřeberné množství komických situací...
Hodnocenie:
91 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski