Sledovať film
Smrtelné zlo: Probuzení
online

Film Smrtelné zlo: Probuzení
  Trailer  k filmu Smrtelné zlo: Probuzení
Prehrajte si film Smrtelné zlo: Probuzení HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 266 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Smrtelné zlo: Probuzení

Hororový příběh dvou odcizených sester, jejichž shledání přeruší probuzení démonů posedlých masem. Jsou tak vrženy do totálního boje o přežití, v němž čelí té nejhorší verzi rodiny, jakou si lze představit...

Originálny názov:

Evil Dead Rise

Žáner: Horor
Réžia: Lee Cronin
Hrajú: Mirabai Pease (Teresa), Richard Crouchley (Caleb), Anna-Maree Thomas (Jessica), Lily Sullivan (Beth), Noah Paul (Bruce), Alyssa Sutherlandová (Ellie)
Scénár: Lee Cronin
Krajina: USA, Nový Zéland, Írsko
Rok výroby: 2023
Hodnocenie: 65 %
Vysielané na: HBO3 HBO

Recenzie filmu Smrtelné zlo: Probuzení:

Konečně tu máme opět démony že světa smrtelného zla, takže jsem samozřejmě spokojený. Alvarezovo verze mi prostředím a náserem seděla přeci jen více. Na atmosféře se mohlo přidat a trochu více hýbat kamerami, ale i rak spokojenost a šup sem s dalším dílem!
20% jaroslav.soukup
Tak tu máme další verzi (remake remakeu?) mého oblíbeného Evil Dead II. To zas bude keců do inboxu od exotů co mají pocit, že musí korigovat názor a vkus ostatních. Tentokrát žádný Sam ani Bruce. dokonce i Necronomicon vypadá úplně jinak… No… obsazení. Uznávám, volba Alyssy byla dobrá (prakticky dokonale táhne atmosféru). Zbytek osazenstva už tak moc ne. Taková divná feministická řiťolezecká freak-show (když už narazíte na chlapa,  buď vypadá jako holka, nebo se chová jako vypatlanec - takže ne, s nikým jsem neměl šanci se ztotožnit). Nutno ale uznat, že film má brilantní momenty (př. scéna skrz kukátko byla dokonalá, pád výtahu a drtič na větve velice slušné). Také způsob snímání obrazu “moderně” navozuje pocit (doslova každou sekundu), že jde o horor (dokonce i kontrola těhotenského testu). Pozn.: proč varování jsou vždy až na konci nahrávky (ne na začátku)? ;)
20% kenkaku
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina