Sledovať film Sniper 6 online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 113 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Sniper 6
  Sledovať 1478 filmov a 113 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Drama, Válečný
Réžia:
Don Michael Paul
Hrajú:
Nigel Barber (Killian Grun), Chad Collins (Brandon Beckett), Presciliana Esparolini (Gina Aungst), Enoch Frost (Sgt Joe Barnes), Nicholas Sean Gomez (Miguel Cervantes), Dennis Haysbert (plukovník)
Scénár:
Chris Hauty
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Elitní ostreľovači Brandon Beckett a Richard Miller dostali od plukovníka za úlohu chrániť plynovod pred teroristami. Keď začiatok bitky s nepriateľom vedie k tomu, že ostreľovači sú zabití tajomným strelcom, ktorý poznal ich presnú polohu, vzrastá napätie kvôli podozreniu z úniku informácií. Je medzi nimi niekto, kto spolupracuje s nepriateľom? Je misia len zásterkou pre iné aktivity? Ťahá za nitky plukovník?
Hodnocenie:
54 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 113 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko