Sledovať film St. Vincent online

Prehrajte si film St. Vincent online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1394 filmov a 114 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!
Film St. Vincent
  Trailer k filmu St. Vincent   Sledovať St. Vincent online a 114 staníc za 0.10 €
Žáner:
Dráma, Komédia
Réžia:
Theodore Melfi
Hrajú:
Bill Murray (Vincent), Melissa McCarthyová (Maggie), Naomi Wattsová (Daka), Chris O'Dowd (Brother Geraghty), Terrence Howard (Zucko), Jaeden Lieberher (Oliver)
Scénár:
Theodore Melfi
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Vincent je starnúci vojnový veterán, večne mrzutý a nepríjemný ku všetkým okolo. Keď sa do vedľajšieho domu nasťahujú noví susedia, jeho pokojný život sa obráti naruby a on má odrazu každý deň na krku dvanásťročného chlapca. Aj keď je Vincent cynik, ktorý miluje whisky a často navštevuje striptízové bary, nakoniec sa práve on stane najlepším priateľom chlapca, ktorý sa musí vyrovnať s rozvodom rodičov, novou školou a novým životom.
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko