Sledovať film Šťastnou cestu online

Prehrajte si film Šťastnou cestu online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1332 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Šťastnou cestu
  Trailer k filmu Šťastnou cestu   Sledovať Šťastnou cestu online
Žáner:
Drama
Réžia:
Otakar Vávra
Hrajú:
Adina Mandlová (prodavačka Helena Truxová), Jiřina Štěpničková (prodavačka Anna Waltrová-Ortová), Hana Vítová (prodavačka Milena), Natasa Gollová (prodavačka Fanynka), Jana Dítětová (učednice Boženka), Otomar Korbelář (Jan Klement)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1943
Popis:
Osudy, sny a přání pěti dívek jsou rozdílné, všechny ale touží po lásce a štěstí.

Velký obchodní dům je plný zákazníků, které s úsměvem obsluhují mladé prodavačky. Každá z nich má svůj osud a každá jde vlastní cestou za štěstím. Lehkomyslná Helena doufá, že si ji vezme Viktor, který ji vydržuje. Ten se však ožení s jinou. Rozvážná Anna, poznamenaná tragédií prvního manželství, najde nový smysl života ve sňatku s ovdovělým Klementem. Milena obtížně šetří spolu se snoubencem, aby se mohli vzít. Martin je sveden vidinou rychlého zisku a obviněn z defraudace. Milena ho však neopustí a pomáhá mu začít znovu. Ztřeštěná Fanynka touží po filmové slávě, ale smíří se i s místem švadleny ve filmových ateliérech. Učednice Boženka má zatím vše před sebou - budoucí zklamání i radosti. Dívky se loučí a na jejich místa přicházejí nové prodavačky.
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski