Film Lucky Luke

Sledovať film
Lucky Luke
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Lucky Luke, najrýchlejší pištolník Divokého západu. Iba on by dokázal dôkladne vyčistiť Daisy Town od všetkých zloduchov, ktoré v ňom doslova kazia vzduch. Teraz však mestu chýba vzrušenie. Aspoň to si myslia jeho obyvatelia. Z nevďaku sa rozhorčený Lucky Luke rozhodne ukončiť šerifstvo. Môže ho hoci aj kôň prehovárať, neostane tu už ani minútu navyše. Lenže sotva stihne opustiť mesto, už sa k mestu blížia iní. Starí známi bratia Daltonovci.

Žáner: Komédia, Western
Réžia: Terence Hill
Hrajú: Terence Hill (šťastný Luke), Nancy Morganová (Lotta Legsová), Fritz Sperberg (Averell Dalton), Dominic Barto (William Dalton), Bo Greigh (Jack Dalton), Arsenio 'Sonny' Trinidad (Ming Li Fu)
Scénár: Morris, René Goscinny, Lori Hill
Krajina: Taliansko, USA
Rok výroby: 1991
Hodnocenie: 54 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko