Sledovať film Stratení v Karibiku online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 112 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Stratení v Karibiku
  Sledovať 1300 filmov a 112 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akčný, Dobrodružný, Dráma, Thriller
Réžia:
Phil Volken
Hrajú:
Bethany Joy Galeottiová (Julie Riley), Frank Grillo (Deputy Chief Sweeney), Nicky Whelan (Julie Riley), Ving Rhames (detektiv Constable Haagen), Danny Glover (Constable Haagen), Barkhad Abdi (Miguel Kaba)
Scénár:
Phil Volken
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Americký kardiochirurg Kevin Riley sa rozhodne odísť s rodinkou na dovolenku do Karibiku. Po prílete a ubytovaní sa zdá, že prišli na dovolenku snov. Jeho malý syn sa chce previesť na vodnom skútri, požičovňa pri hoteli má však všetko požičané, a tak si Kevin prenajme na pár hodín obyčajný motorový čln len s kanistrom benzínu od miestneho rybára. Rodinka...
Hodnocenie:
62 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 112 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko