Sledovať film Štvanice online

Prehrajte si film Štvanice online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Štvanice
  Sledovať Štvanice online
Žáner:
Drama, Thriller, Válečný
Réžia:
Marcin Krzysztalowicz
Hrajú:
Marcin Dorocinski (Wydra), Maciej Stuhr (Henryk Kondolewicz), Sonia Bohosiewicz (Hanna Kondolewiczowa), Weronika Rosati (Pestka), Andrzej Zielinski (Mak), Bartosz Zukowski (Waniek)
Krajina:
Polsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Desátník Wydra má v partyzánském oddílu mimo jiné i roli popravčího trestajícího kolaboranty ze svého rodného města. Necukne, ani když dostává za úkol vyhledat a perzekuovat přítele z dětství. Po návratu do tábora zjistí, že se zde za jeho nepřítomnosti odehrál zvěrský masakr. Pátrání po zrádci ho však dovede k osobě, vůči níž se touha po mstě pere s posledními zbytky lidskosti a porozumění. Režisér a scenárista filmu Marcin Krzyształowicz vyšel ze skutečného příběhu, jehož poměrně prostou zápletku působivě ozvláštnil nechronologicky rozvrstveným střihem autenticky přibližujícím proud zraněného lidského vědomí.
Hodnocenie:
64 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski