Sledovať film Susedia na odstrel online

Prehrajte si film Susedia na odstrel online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Susedia na odstrel
  Trailer k filmu Susedia na odstrel   Sledovať Susedia na odstrel online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Nicholas Stoller
Hrajú:
Seth Rogen (Mac Radner), Rose Byrneová (Kelly Radnerová), Elise Vargas (Stella), Zoey Vargas (Stella), Brian Huskey (Bill Wazowkowski), Ike Barinholtz (Jimmy)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Bitva o ulici může začít.

Mac a Kelly jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym, zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli "kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků.
Hodnocenie:
62 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski