Sledovať film
Svatba jako řemen
online

Film Svatba jako řemen
  Trailer  k filmu Svatba jako řemen
Prehrajte si film Svatba jako řemen HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 286 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Svatba jako řemen

Česká filmová komédia o alkohole, znásilnenej predavačke a svadbe ako remeň.
Jedného večera sa v malom mestečku objaví pred železničnou stanicou objaví stará pragovka s dvoma riadne potrundženými mužmi. Pri pokladni jeden z nich obťažuje mladú predavačku Haničku, ktorej sa ujme starší muž, veľavážený tajomník, a s celkom jasnými úmyslami ju

Žáner: Komédia
Réžia: Jiří Krejčík
Hrajú: Iva Janžurová (Hana), Vladimír Pucholt (mladší policista), Jan Vostrčil (starší policista), František Filipovský (otec), Stella Zázvorková (matka), Jiří Hrzán (snoubenec)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1967
Hodnocenie: 79 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 3.12.2023 15:50

Recenzie filmu Svatba jako řemen:

Skoro až na plný početu mě tento film dosáhl. Škoda, že někteří herci úplně nepochopili a zahráli figurky. To se týká zejména Filipovského a Prachaře. Ovšem Pucholt s Vostrčilem zasluhují absolutorium, zdatně sekundovali Janžurka s Hrzánem, Landovským a jako vždy výbornou Zázvorkovou. Vůbec ten film stojí na hercích, příběh je v podstatě prostinký, ale vždy se při repríze výborně bavím.
80% A-Rodin
Ne, ne, tentokrat sa nestotoznim sa nadsenim miestnych mentalov ohladom tejto "super genialnej" ceskoslovenskej komedie. Prvu polku filmu sa hovno dohromady deje, potom sa cosi rozbehne, ale zasmiat sa da iba obcas, a nie velmi casto. Jiri Krejcik natocil aj lepsie filmy /Polnocna Omsa ?/. Nic by sa nestalo, keby tato "super" komedia ostala aj nadalej v trezore. 56 %
60% Martin7414
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina