Sledovať film
Ta, která odešla
online

Film Ta, která odešla
  Trailer k filmu Ta, která odešla Trailer
Prehrajte si film Ta, která odešla HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 161 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

V roku 1997, po tridsiatich rokoch vo väzení, vstupuje Horácia do úplne cudzieho sveta: manžel jej zomrel a hoci sa znovu skontaktovala s dcérou, svojho syna nájsť nemôže. Čoskoro však zistí, čo sa nezmenilo - moc a výsady elít. Iróniou zostáva, že Horáciin bývalý aristokratický milenec Rodrigo, ktorý zosnoval jej uväznenie, je teraz sám väzňom vlastnej zlatej klietky: rovnako ako jeho bohatí priatelia, aj on prestal vychádzať z domu pre eskaláciu únosov bohatých. Horácia sa rozhodne z tejto hystérie vyťažiť a pripravuje pomstu.

Originálny názov:

The Woman Who Left

Žáner: Dráma
Réžia: Lav Diaz
Hrajú: Charo Santos-Concioová (Horacia Somorostro / Renata), John Lloyd Cruz (Hollanda), Michael De Mesa (Rodrigo Trinidad), Noni Buencamino (Magbabalot), Shamaine Centeneraová (Petra), Mae Paner (Warden)
Krajina: Filipíny
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 72 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe + 2.10.2023 18:10
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська