Sledovať film Táto krajina nie je pre starých online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Táto krajina nie je pre starých
  Trailer k filmu Táto krajina nie je pre starých   Sledovať 1209 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
Joel Coen, Ethan Coen
Hrajú:
Tommy Lee Jones (Bell), Javier Bardem, Josh Brolin (Moss), Woody Harrelson (Wells), Kelly Macdonaldová (Carla Jeanová), James Brolin
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Žiadna úniková cesta nie je bezpečná.

Keby ste v pustatine našli hromadu mŕtvol a auto s kufrom plným drog a peňazí (presne 2 milióny dolárov), čo by ste urobili? Vzali ho, alebo nechali ležať? Pádnu odpoveď na túto pokušiteľskú otázku dávajú bratia Coenovci vo svojom najnovšom thrilleri podľa slávneho románu Cormaca McCartyho Táto krajina nie je pre starých.
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski