Sledovať film
Total Recall
online

Film Total Recall
  Trailer k filmu Total Recall Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Stavebný robotník Dougla Quaid navštívi nezvyčajnú cestovnú kanceláriu Rekall Inc., ktorá ponúka dovolenku formou implantovaných spomienok. Quaid si vyberie dovolenku na Marse, o ktorom sa mu ustavične sníva. Pri implantácii vyjde najavo, že Quaid už mal raz spomienky upravované. Vzápätí sa ho pokúsi zabiť jeho najbližší priateľ a vzápätí manželka Lori. Čoskoro Quaid zistí, že na Marse naozaj bol a zaplietol sa do odboja proti tyranskému guvernérovi Cohaagenovi. Preto sa rozhodne na Mars vrátiť, aby našiel sám sebe a svoje vlastné spomienky. Okamžite sa ocitne vo víre nebezpečných udalostí a stane sa rozhodujúcim prvkom na miske váh vojny medzi rebelmi a guvernérovou armádou...

Réžia: Paul Verhoeven
Hrajú: Arnold Schwarzenegger (Hauser), Rachel Ticotinová (Melina), Sharon Stoneová (Lori), Ronny Cox (Vilos Cohaagen), Michael Ironside (Richter), Marshall Bell (Kuato)
Krajina: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocenie: 75 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko