Film Transformers: Pomsta poražených

Sledovať film
Transformers: Pomsta poražených
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Nadišiel čas odplaty.
Puberťák Sam Witwicky sa už spamätal z prvého stretnutia s Autobotmi a Deceptikónmi. Naviac dospel a začal sa pripravovať opustiť rodné hniezdo a začať vysokoškolský život. Náladu mu kazí len to, že jeho priateľka nemá dostatok peňazí na štúdium, preto budú musieť zvládnuť vzťah na diaľku. Odlúčenie našťastie netrvá dlho. Sam totižto nájde úlomok matérie, o...

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Science Fiction, Thriller
Réžia: Michael Bay
Hrajú: Shia LaBeouf (Sam Witwicky), Megan Foxová (Mikaela Banesová), Josh Duhamel (Major Lennox), Tyrese Gibson (USAF Chief Master Sergeant Epps), John Turturro (Simmons), Ramon Rodriguez (Leo Spitz)
Scénár: Ehren Kruger, Roberto Orci, Alex Kurtzman
Krajina: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 61 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko