Sledovať film Transformers: Pomsta poražených online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 113 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Transformers: Pomsta poražených
  Trailer k filmu Transformers: Pomsta poražených   Sledovať 1293 filmov a 113 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akčný, Dobrodružný, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Michael Bay
Hrajú:
Shia LaBeouf (Sam Witwicky), Megan Foxová (Mikaela Banesová), Josh Duhamel (Major Lennox), Tyrese Gibson (USAF Chief Master Sergeant Epps), John Turturro (Simmons), Ramon Rodriguez (Leo Spitz)
Scénár:
Ehren Kruger, Roberto Orci, Alex Kurtzman
Krajina:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Nadišiel čas odplaty.

Puberťák Sam Witwicky sa už spamätal z prvého stretnutia s Autobotmi a Deceptikónmi. Naviac dospel a začal sa pripravovať opustiť rodné hniezdo a začať vysokoškolský život. Náladu mu kazí len to, že jeho priateľka nemá dostatok peňazí na štúdium, preto budú musieť zvládnuť vzťah na diaľku. Odlúčenie našťastie netrvá dlho. Sam totižto nájde úlomok matérie, o...
Hodnocenie:
61 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 113 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko