Sledovať film Turné online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Turné
  Trailer k filmu Turné   Sledovať 1209 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Mathieu Amalric
Hrajú:
Miranda Colclasure (Mimi Le Meaux), Suzanne Ramseyová (Kitten on the Keys), Dirty Martini (Dirty Martini), Julie Atlas Muzová (Julie Atlas Muzová), Angela de Lorenzo (Evie Lovelleová), Alexander Craven (Roky Roulette)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2010
Popis:
Zlatý vek kyprej burlesky.

Bývalý parížsky producent Joachim za sebou nechal celý doterajší život, aby v Amerike začal znovu. Po čase sa do Francúzska vracia s burlesknou show, v ktorej vystupujú nie celkom najmladšie a najštíhlejšie tanečnice, ktorým Joachim poplietol hlavu romantickými predstavami o turné po svojej domovině. Napriek tomu, že skupinu čakajú lacné motely a nedostatok peňazí, entuziasmus kyprých showgirls u publika boduje. Sen o vyvrcholení turné v Paríži ale narazí na Joachimovu minulosť plnú nezahojených rán.
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski