Film V dobrém i ve zlém

Sledovať film
V dobrém i ve zlém
online

Prehrajte si film V dobrém i ve zlém online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1197 filmov a 119 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Komorná dráma o priateľstve a ľúbostnom trojuholníku, ktoré osudovo poznamená tragická nehoda, vnímaná okolím ako zlý úmysel
Michael Amorosa a Peter Clerkin sú nielen obaja policajti slúžiaci v policajnom zbore v New Orleanse, ale aj partneri v službe a najlepší priatelia mimo službu. Stačí však jediný výstrel, aby sa všetko zmenilo. Jedného dňa ich povolajú k rutinnému zásahu. Bežná a dovtedy vždy zvládnutá situácia sa však vyvinie celkom nečakaným smerom a v jednom okamihu sa zmení na tragédiu. Pri zásahu vyjde z Petrovej pištole náhodný výstrel a guľka zasiahne Michaela takým nešťastným spôsobom do chrbtice, že ho nadosmrti zmrzačí. Michael ochrnutý od pása nadol nedokáže priateľovi odpustiť, najmä keď sa vynorí podozrenie, že Peter a Michaelova manželka Jill sa do seba zaľúbili, neskôr nadviazali aj milenecký vzťah a odtiaľ už je len krôčik k myšlienke, že výstrel nebol nešťastnou náhodou, ale úmyslom, ktorý mal dvojicu zbaviť nepohodlného manžela. Pravdou je, že Peter skutočne Jill miluje. Podarí sa mu presvedčiť ostatných, že osudový výstrel bol naozaj nehodou a jeho tragickými následkami je úprimne zdrvený?

Žáner: Dráma, Romantický
Réžia: Stuart Alexander
Hrajú: Costas Mandylor (Michael Amorosa), Adam Baldwin (Peter Clerkin), Alexandra Paulová (Jill Amorosaová), Robert Costanzo (Joseph Fanelli), Wendy Gardner (Nancy), Elliott Alexander (Dr. Samuels)
Scénár: Stuart Alexander
Krajina: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocenie: 46 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko