Sledovať film Velká nádhera online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Velká nádhera
  Trailer k filmu Velká nádhera   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Paolo Sorrentino
Hrajú:
Toni Servillo (Jep Gambardella), Carlo Verdone (Romano), Sabrina Ferilliová (Ramona), Carlo Buccirosso (Lello Cava), Iaia Forteová (Trumeau), Pamela Villoresiová (Viola)
Krajina:
Itálie, Francie
Rok výroby:
2013
Popis:
Magická a čistá krása sa skrýva až pod povrchom.

Zúfalý Babylon zbohatlíkov, politikov, zločincov, filmových hviezd, umelcov, intelektuálov, ale aj komplikovaných i nestálych vzťahov ožíva v starovekých budovách a gigantických vilách Ríma a sledujeme ho očami rozčarovaného Jepa, večne sa utápajúceho v pohári gin tonicu a vo víre nekonečných party. A nad tým všetkým stojí Rím ako krásna, no mŕtva diva.
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski