Sledovať film Velký útěk online

Prehrajte si film Velký útěk online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1245 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Velký útěk
  Trailer k filmu Velký útěk   Sledovať Velký útěk online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Drama, Historický, Thriller, Válečný
Réžia:
John Sturges
Hrajú:
Steve McQueen (Hilts 'The Cooler King'), James Garner (Hendley 'The Scrounger'), Richard Attenborough (Bartlett 'Big X'), James Donald (Ramsey 'The SBO'), Charles Bronson (Danny 'Tunnel King'), Donald Pleasence (Blythe 'The Forger')
Krajina:
USA
Rok výroby:
1963
Popis:
Příběh o neuvěřitelném hromadném útěku dvě stě padesáti vojáků spojeneckých armád z německého zajateckého tábora.

Za 2. světové války nejvyšší německé velení zřídilo speciální tábor, kam byli deportováni nejproblémovější zajatci spojeneckých armád. Velitel tábora plukovník von Luger upozorní seniora zajatých spojeneckých důstojníků kapitána Ramseye, že z tohoto tábora, který má nejtvrdší opatření proti útěku, se nikomu uniknout nepodaří. Ten však von Lugerovi připomene, že pokusit se o útěk ze zajetí je povinností každého správného důstojníka. A hned první den se tuto povinnost pokusí splnit hned několik čestných mužů. Neúspěšně. Velitel Barlett, jemuž se podařilo zorganizovat už několik útěků, proto navrhne Ramseymu neuvěřitelnou akci, při níž by z tábora zmizelo najednou dvě stě padesát zajatců. A tak se rozjedou dokonale utajené přípravy na největší útěk této války, v němž klíčovou roli hrají Američané Hendley a Hilts, Angličan Blythe, Australan Sedgwick a Polák Velinski...
Hodnocenie:
82 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski