Sledovať film
Vianoce s princom: Kráľovská svadba
online

Film Vianoce s princom: Kráľovská svadba
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 133 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Zasa sú tu Vianoce a Dr. Tasha Millerová cestuje za princom Alexandrom do St. Savarre. Aj keď je to veselé obdobie, je zároveň veľmi stresujúce, keďže sa rokuje o nadviazaní spojenectva medzi krajinami St. Savarre a Vandelien. Keď Tasha dorazí, Alex ju prekvapí žiadosťou o ruku. Ona súhlasí a spolu s ním začne okamžite plánovať svadbu. Keď sa o tom dozvie princezná Miranda, je nešťastná. Vymyslí plán, ako túto rozprávku zastaviť. Podarí sa to Mirande alebo sa Tasha dočká svojho "a žili spolu šťastne až do smrti"?

Žáner: Romantický
Réžia: Justin G. Dyck
Hrajú: Kaitlyn Wong (Dr. Tasha), Nick Hounslow (Prince Alexander), Josh Dean (Jeff), Anastasia Marinina (Princess Miranda), Melinda Shankar (Bella), Charles Shaughnessy (král Edward)
Scénár: Keith Cooper
Krajina: Kanada
Rok výroby: 2020
Hodnocenie: 55 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Doma 22.11.2022 21:45
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська