Sledovať film Vinnetou III online

Prehrajte si film Vinnetou III online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Vinnetou III
  Trailer k filmu Vinnetou III   Sledovať Vinnetou III online
Žáner:
Dobrodružný, Western
Réžia:
Harald Reinl
Hrajú:
Lex Barker (Old Shatterhand), Pierre Brice (Vinnetou), Rik Battaglia (Rollins), Ralf Wolter (Sam Hawkens), Sophie Hardyová (Anna), Carl Lange (Guvernér)
Krajina:
Německo, Itálie, Jugoslávie
Rok výroby:
1965
Popis:
Tragický konec udatného náčelníka Apačů ve třetí části klasické indiánky natočené na motivy románů Karla Maye.

Mier medzi Indiánmi a bielymi tvárami, o ktorý sa urputne snažia Vinnetou i Old Shaterhand, stojí na vratkých nohách. Bandita Rollins zasieva medzi znepriatelené strany nezhody. Náčelník Apačov Vinnetou a jeho brat - biela tvár Old Shatterhand - sú jedinou a poslednou nádejou na mier. Vinnetou musí presvedčiť kmeň Jicarillov o nutnosti ustanoviť pokoj zbraní. No počas toho, ako fajčia fajku mieru, je náčelníkov syn prebodnutý nožom Apačov. Pokrvných bratov môže zachrániť pred mučiarenským stĺpom iba Sam Hawkins. Zabrániť vojne sa zdá byť v tejto chvíli nemožné ...
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski